İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Doya doya moda 136. Bölüm fragmanı| Aranan kan bulundu


Doya Doya Moda, ekranların yeni moda programı olarak son dönemde en çok beğenilen programlar arasında yer alıyor. Doya Doya Moda’da kilolu ve büyük bedene sahip 7 kadın, en uygun ve şık kıyafetleri seçerek moda alanında kendilerini ifade etmeye çalışıyor. Final öncesi günde gözler alınacak olan puanlara çevrildi. Peki, Doya Doya Moda 14 Ocak 2021 gün birincisi kim oldu? İşte, doya doya moda 136. Bölüm fragmanı

HABERE AİT VİDEO İÇİN TIKLAYIN HABERE AİT FOTO GALERİ İÇİN TIKLAYIN

TV8 ekranlarında gündüz kuşağında yer alan ve çok sevilen Doya doya yarışması tüm hızıyla bu dönemde fenomen olmaya devam ediyor. Televizyon ekranlarının ilgiyle izlenen fenomen yarışması Doya Doya Moda’da heyecan üst seviyede. Seray Sever, Uğurkan Erez ve Gülşah Saraçoğlu’nun jüri koltuğunda oturduğu Doya Doya Moda’nın her bölümüne televizyon dünyasından bir isim konuk jüri olarak katılıyor. Bu yıl yeni bölümleriyle hemen herkesi ekran başına kilitleyen Doya Doya Moda da hafta finali öncesinde son güne gelindi. Yarışmacılar, kendilerine verilen süre ve bütçeyle İstanbul sokaklarını alt üst ederek en yüksek puanı almak için mücadele edecek. Sema Öztürk’ün de misafir olacağı bugünde finale bir gün kala yüksek puan almak isteyen kişiler mücadele etmeye devam ediyor. TV8 ekranlarında yayınlanan Doya Doya Moda Perşembe gün birincisi kim oldu? Doya Doya Moda 14 Ocak 2021 puan durumu.. Doya doya moda 18 ocak yeni bölüm fragmanı:

DOYA DOYA MODA 136. BÖLÜM FRAGMANI

DOYA DOYA MODA PUAN DURUMU 14 OCAK GÜN BİRİNCİSİ KİM OLDU?

Doya Doya Moda 14 Ocak 2021 gün birincisi henüz belli olmadı. Hafta içi her gün yayınlanan programda gün birincisi kadınlarda 20 tam puanla Birben erkeklerde ise 20 tam puanla Batıcan oldu.

DOYA DOYA MODA PUAN DURUMU 14 OCAK 2021

Doya Doya Moda 14 Ocak perşembe günü puan durumu:

Birben: 20

Serap: 8

Bahar: 15

Ayşegül: 14

Rabia: 16

Ceren: 19

Özde: 16

Emre: 16

Furkan: 15

Ahmet: 6

Erhan: 14

Ufuk: 17

Batıcan: 20

Mehmet: 17

DOYA DOYA MODA BU HAFTA KİM ELENDİ?

Doya Doya Moda’nın bu hafta elenen ismi henüz belli olmadı. Belli olur olmaz haberimizde yer alacak.

 

DOYA DOYA MODA JÜRİ ÜYELERİ

Gülşah Saraçoğlu

Uğurkan Erez

Seray Sever

Hande Demir Acar (Konuk jüri)

KEMAL DOĞULU DOYA DOYA MODA’DAN NEDEN AYRILIYOR?

Kemal Doğulu, Acun Ilıcalı’nın duyurduğu Exxen platformunda yeni bir projeye geçeceği için Doya Doya Moda programından ayrılıyor. Doğulu ayrılık haberini şu sözlerle duyurdu: “Üzülerek bu koltuktan feragat ediyorum. Buradan ayrılmak üzüyor beni elbette ama daha iyi bir şey yapmak için ayrılıyorum. Güzel projelerle çıkacağım tekrar karşınıza.” Yeni projesini sosyal medya hesabından duyuran Kemal Doğulu 1 Ocak’ta başlayacak olan Exxen’e geçecek.

Kemal Doğulu’nun yeni projesinin adı “Kemal Doğulu ile Büyük Değişim” olduğu düşünülüyor. İnstagram hesabından yaptığı paylaşım şu şekilde: “Kemal Doğulu ile Büyük Değişim Size “Bu ben miyim” dedirtecek büyük değişimler için hazır mısınız?Hikayelerinizle birlikte başvurularınızı bekliyoruz!”

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.