İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Zoom 50 bin kişilik yılbaşı kutlamasına hazırlanıyor

  • Dünyanın en büyük gökdeleni yılbaşına özel ışık şovlarıyla geceyi aydınlatacak.
  • Zoom ve EMAAR iş birliği sayesinde dünyanın dört bir yanından 50 bin kişi sanal olarak kutlamalara katılabilecek.

Görüntü öncelikli tümleşik bağlantının başkan şirketi Zoom Görüntü Communications, Inc. (NASDAQ: ZM), dünyanın en büyük gökdeleni Burj Khalifa’nın mimarı Emaar ile unutulmaz bir yılbaşı partisi için iş birliğine imza attı. Emaar’ın Downtown Dubai’de gerçekleştireceği yeni yıl kutlamaları, global ölçekte gerçekleştirilecek bir Zoom görüntü görüşmesiyle canlı yayınlanacak. Görüşmeye davet edilecek dünyanın dört bir yanından 50 bini aşkın kişi, 2021’e Zoom üzerinden gerçekleştirilen birinci yılbaşı kutlamasında merhaba diyecek. Zoom üzerinden global olarak canlı yayınlanacak olan EMAAR NYE 2021 aktifliği, Türkiye saatiyle 19.30’da başlayacak ve Downtown Dubai’de gerçekleştirilecek kusursuz havai fişek ile ışık şovlarına sahne olacak.

Emaar, Dubai’deki ve dünyanın dört bir yanındaki beşerler için unutulmaz tecrübeler yaratmaktan gurur duyuyor. Emaar ve Zoom iş birliğiyle global çapa taşınacak Downtown Dubai’deki yılbaşı kutlamaları, çevrimiçi izleyiciler için daha evvel görülmemiş yepisyeni bir şov olacak.

Salgın esnasında kullanıcıların hayatını kolaylaştıran tahlilleriyle başarılı bir yılı geride bırakan Zoom, kullanıcılarına olağanlık, birlik, beraberlik ve memnunluk hissi sağlama misyonu üzerinde çalışmaya devam ediyor. Emaar iş birliğiyle gerçekleştirilecek aktiflik, tüm dünyadaki insanlara yeni yılı umutla birlikte karşılama imkânı tanıyacak.

“Zoom, Emaar ile dünyanın dört bir yanındaki insanların memnunlukla bir ortaya gelmesini sağlayacak bu aktifliğin bir kesimi olmaktan gurur duyuyor” diyen Zoom Memleketler arası Pazarlardan Sorumlu Lideri Abe Smith, kelamlarını şöyle sürdürdü: “2020 yılında dünyanın dört bir yanından firmaların, okulların ve ailelerin COVID-19 salgını esnasında ilişkide kalmalarına yardım etme talihi yakaladık. Umut ve beraberlik hissi getirmesini temenni ettiğimiz 2021 yılını karşılamak için sabırsızlanıyoruz.”

Canlı Zoom aktifliğine katılmak için bu ilişki üzerinden kayıt yaptırmak gerekmektedir.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.