İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yeni mağazalar birbiri arkasına açılmaya devam ediyor

JLL Türkiye tarafından yönetilen, pak ve konforlu alışverişin birinci adreslerinden Next Level Alışveriş Merkezi, bünyesine kattığı yeni markalar ve kapılarını açan yeni mağazaları ile konuklarını güçlü alternatiflerle ağırlamayı sürdürüyor.

Pandemi sürecinde aldığı üst seviye önlemleri ile öne çıkan, Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından İnançlı Hizmet Evrakı ile belgelendirilen Next Level Alışveriş Merkezi, inançlı alışverişin yanı sıra bünyesinde yer alan seçkin markalarına yenilerini ekleyerek Başkentlilere geniş seçenekler ve keyifli alışveriş imkanı sunuyor.

GOF Marka, Magellan, Haytham, Adnan Kızıltaş ve Öküz Burger kapılarını açtı

Şık çizgileriyle bayanların gözdesi GOF Marka, açık hava konseptleri ve varlıklı menü seçenekleriyle terasta yer alan Magellan ve Haytham, erkek giysinin değerli markalarından Adnan Kızıltaş ile fastfood bölümünün öncü markalarından Öküz Burger, Next Level AVM’de kapılarını açtı.

Kütahya Porselen, Kütahya Seramik, Köroğlu İşkembecisi yakında açılıyor

Gün geçtikçe marka karmasını genişleten alışveriş merkezi, ilerleyen günlerde de birbirinden seçkin markaları Başkentlilerle buluşturmaya devam edecek. Türkiye’nin değerli markalarından Kütahya Porselen ve Kütahya Seramik ile sevilen lezzetleri ziyaretçilerle buluşturacak olan Köroğlu İşkembecisi de açılış yapmak için gün sayıyor.

Hibya Haber Ajansı

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.