İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sepette Yeterlilik ile geleceğe umut oluyor

27 Ekim’i “Sepette Yeterlilik Günü” ilan eden Trendyol, milyonlarca müşterisi ile sivil toplum kuruluşlarının gelirlerini artırmalarına katkı sağlıyor, geleceğe umut oluyor.

 

Türkiye’nin Trendyol’u toplumsal sorumluluk projesi “Sepette Düzgünlük Hareketi” ile sivil toplum kuruluşlarını desteklemeye devam ediyor. Sivil toplum kuruluşlarının en değerli gelir kaynağı olan eserleri platformda milyonlarca müşterisi ile buluşturan Trendyol, 27 Ekim’i “Sepette Uygunluk Günü” ilan etti.

 

Trendyol, Sepette Uygunluk Hareketi ile gerçekleşen satışların tüm gelirini komite almadan sivil toplum kuruluşlarına aktarıyor. Böylelikle yaratılan ek gelir ile kuruluşların ürettikleri toplumsal faydayı artırmalarına katkı sağlıyor.

 

Harekete özel platformda oluşturulan Sepette Düzgünlük butiğinde sivil toplum kuruluşlarının çantadan deftere, kalemden bardağa, su mataralarından fulara, telefon kılıflarından armağan sepetlerine, çikolatadan bilekliğe kadar binden fazla eseri yer alıyor.

 

Trendyol’un başlattığı bu düzgünlük hareketine katılmak isteyenler Bilim Kahramanları Derneği, ÇED, Darüşşafaka, Givin, Gülmek Düzgünleştirir Derneği, Hayata Dayanak Derneği, HAYTAP, İstanbul Zihinsel Engelliler İçin Eğitim ve Dayanışma Vakfı, KAÇUV, KEDV, Kalben, Türk Kızılayı, Make A Wish Türkiye, Toplumsal Ben Vakfı, Obidev, Tider, Tohum Otizm Vakfı, TOG, TEGV, TOFD, TOÇEV ve Yeşilay’ın eserlerinden satın alarak dayanak verebiliyor.

Hibya Haber Ajansı

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.