İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

SİNOZ’dan yepisyeni mesken eserleri

SİNOZ oda kokuları ile ömür alanlarınızın gücü değişsin!

Birbirinden doğal ve cilde dost bakım eserleriyle beğenilen yerli marka SİNOZ’dan artık orijinal bir seri! İç açıcı kokuları ve pahalı içerikleriyle yeni oda kokuları ömür alanlarından çalışma alanlarına huzur getirmeyi amaçlıyor.

 Kokular uzun yıllardır insanları ve tüm canlıları etkiliyor ve hayatta değerli bir yere sahip. Ömür alanlarından çalışma alanlarına kadar pek çok vakit geçirilen ortamda atmosferi değiştirmeyi hedefleyen SİNOZ, yeni serileri ile herkese özel koku sunuyor. SİNOZ profesyonel cilt bakım eserlerinden sonra artık yepisyeni Flower, Green ve Mystic Therapy oda kokuları ile hayat alanlarında da profesyonel değişim başlatıyor. Birbirinden farklı 3 çeşit koku karışımları ile herkesin ömür alanlarında değişim vakti başlıyor. Konutlarda tazeliğin, ferahlığın ve yeniliğin imzası olacak oda kokuları ile yenilenme zamanı!

 

Floral, mistik ve ferah notalar ile auranız değişsin! 

Aromaterapi tesirleriyle bilinen kokularda çeşitlilik sunan SİNOZ, Flower, Green ve Mystic Therapy oda kokuları ile herkesin zevkine özel seçenek bulunduruyor. Sinoz Flower Therapy Oda Kokusu, ikonik bitki gül ile misk kokularını birleştirerek, ömür alanlarını çiçek bahçesine çevirirken, birinci adımdan itibaren enfes notaları ile meskeninize keyfi taşıyor. Sinoz Green Therapy Oda Kokusu, taban notalarında bulunan zambak ve bergamot ile konutta geçirilen vakti terapiye dönüştürürken, meskenin havasını ve gücünü yeniliyor. Sinoz Mystic Therapy Oda Kokusu, bileşimindeki çiçek ve narenciye notaları ile mesken keyfini ikiye katlıyor. Yaseminin tatlı ve limonun fresh notalarıyla bezenmiş bu eşsiz koku ile konutunuzda gerilimden arınmış ve dinginleşmiş bir terapiyle buluşuyorsunuz.

 

Hibya Haber Ajansı

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.