İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Brıdgerton’ın birinci karelerini paylaştı

Dizinin yaratıcısı Chris Van Dusen, 25 Aralık’ta yesyeni bir Naiplik öyküsü olan Bridgerton’ı izleyici karşısına çıkarıyor

 

 

Bridgerton, Londra sosyetesindeki rekabetçi evlilik piyasasına birinci sefer giren, nüfuz sahibi Bridgerton ailesinin en büyük kızı Daphne Bridgerton’ın (Phoebe Dynevor) yaşadıklarını aktarıyor. Ailesinin ayak izlerini takip edip gerçek aşkın ateşlediği bir evlilik yapmayı uman Daphne’nin seçenekleri sonsuz üzeredir. Lakin ağabeyi, Daphne’nin eş adaylarını teker teker reddederken gizemli Leydi Whistledown tarafından hazırlanan bir sosyete skandalı Daphne’nin isminin lekelenmesine yol açar. Herkesin arzuladığı asi, müzmin bekar Hastings Dükü (Regé-Jean Page) ise sosyeteye bu dönem birinci kere katılan kızların annelerinin gözdesidir. Oburlarının sunabileceği hiçbir şeyi istemediklerini sav etmelerine karşın Daphne ve Dük ortasındaki çekim inkar edilemez bir noktadır ve sosyetenin kendi geleceklerine ait beklentilerini yönetim etmeye çalışan ikili, birbirlerine karşı bir fikir savaşına girdiğinde ortalarında kıvılcımlar çıkar.

 

Bridgerton kalıcı arkadaşlıkların zamansızlığını, kendi başının devasına bakan aileleri ve her şeyi fetheden bir aşk arayışını ele alan romantik, skandallarla dolu ve kıvrak zekalı bir dizi. Dizide ayrıyeten Golda Rosheuvel, Jonathan Bailey, Luke Newton, Luke Thompson, Claudia Jessie, Nicola Coughlan, Ruby Barker, Sabrina Bartlett, Ruth Gemmell, Adjoa Andoh, Polly Walker, Bessie Carter ve Harriet Cains ile birlikte Lady Whistledown’ı seslendiren Julie Andrews da yer alıyor. Dizi, Julia Quinn’in romanlarından uyarlandı.

Hibya Haber Ajansı

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.