İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

İndirim mevsimi

En uygun markaları en uygun fiyatlarla tüketiciyle buluşturan Koçtaş, mutfak, banyo, mobilya, aydınlatma, küçük mesken aletleri ve ısıtma üzere kategorilerde yüzlerce eserde geçerli büyük indirimler sunuyor. Koçtaş’ın ‘İndirim Mevsimi’ kampanyasından faydalanmak isteyenler Koçtaş taşınabilir uygulaması ve koctas.com.tr’yi ziyaret edebilir ya da mağazalarda bulunan süratli sipariş ekranlarından siparişlerini verebilir.

En güzel markaları en uygun fiyatlarla tüketiciyle buluşturan Koçtaş, sonbaharı indirimlerle karşılıyor. Koçtaş, mobilyadan aydınlatmaya, bahçeden banyoya, küçük mesken aletlerinden ısıtma eserlerine kadar on binlerce eserde geçerli olan ‘İndirim Mevsimi’ kampanyasıyla ömür alanlarını güzelleştirirken tasarruf etmeye imkan sağlıyor.
Koçtaş indirim kampanyasıyla; mutfak dolabından küçük konut aletlerine, çalışma masasından köşe koltuk grubuna, kitaplıktan TV ünitesine, avizeden perdeye, dekoratif nesneden halıya, banyo dolanından banyo aksesuarlarına, klimadan elektrikli ısıtıcıya, bataryadan el aletlerine kadar birçok eserde yüzde %55’ye varan büyük indirimler sunuyor.

Koçtaş taşınabilir uygulaması, koctas.com.tr ve Koçtaş mağazalarında bulunan süratli sipariş ekranlarından yapılan alışverişlerde geçerli olan bu büyük indirimlerden faydalanarak hayat alanlarına yenilik katmak ve bunu yaparken tasarruf etmek mümkün…

Hibya Haber Ajansı

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.