İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sonbaharda yeni meskeniniz tabiat

Yeni dönemi heyecanla bekleyen tabiat severlere tüm maceralarında eşlik edecek üstün teknolojili Columbia eserleri ile sonbahar havasının keyfini çıkartın.

 

Hayatın her anında işlevsel tahliller sunan Columbia’nın yeni dönem pantolonları üstün müdafaa sağlıyor. Omni-Shield™ teknolojisine sahip Columbia pantolonlar süratli kuruma özelliğinin yanı sıra suyun ve lekenin kumaş üzerinden kaymasını sağlıyor. Pantolonlara yumuşak dokusuyla eşlik edecek yeni dönem Columbia polarlar ise farklı renk seçenekleriyle açık hava aktivitelerini konforla buluşturuyor.

 

Tabiat yürüyüşünde, çamurlu patikalarda yahut kentin tam kalbinde üstün teknolojilerle donatılmış Columbia ayakkabılar outdoor tutkunlarına ekstra güvenlik ve konfor sağlıyor. Omni-Grip™ teknolojisi ile tüm tabanlarda ekstra tutunma özelliği, Techlite™ teknolojisi ile yastıklama sağlayan orta taban ve Outdry teknolojisi ile de su geçirmez yapı sunan Columbia ayakkabılar, değişken hava şartlarına karşı üstün müdafaa sağlıyor.

 

Konfor ve güvenliği arttıran üstün teknolojileri ile Columbia, değişen hava şartlarına karşı macera tutkunlarını itimatla koruyor.

Hibya Haber Ajansı

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.