İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Zalim İstanbul dizisinde artık geri dönüş yok!


Zalim İstanbul dizisinde çekimler yeniden başladı. Ancak Agah karakterini canlandıran Fikret Kuşkan, dizinin son bölümlerinde yer almayı kabul etmedi. Avşar Film tarafından oyuncunun evine ihtarname gönderildi. Sözleşme gereği de Fikret Kuşkan’ın sete çıkması gerekiyordu… Ancak Fikret Kuşkan sete çıkmak istemedi.

Ünlü oyuncu 36 bölüm yer aldığı projede artık yer almayacağı belirten bir mesaj ile durumu açıkladı. Fikret Kuşkan, mesajında şu detaylara yer verdi:

“Covid 19 salgını yüzünden yaşadığımız zorlu pandemi sürecinde hayati riskli gruba girmeme neden olan kronik hastalıklarım sebebiyle, üzülerek söylüyorum ki çok sevdiğim ve 36 bölüm boyunca Agah karakterine hayat verdiğim “Zalim İstanbul” projesine maalesef devam edemeyeceğim.

Bu konuda doktor raporlarım ve yine doktorlarımın bana kesin talimatı mevcuttur. Takdir edersiniz ki bu zorunda kalmadan alınacak bir karar değildir. Devam etmekte olduğum bir hayatım ve geçindirmek zorunda olduğum bir ailem var, hayatta kalmak önceliğimdir.

Anlayışı ve şimdiye kadar ki destekleri için yapım şirketimiz Avşar Film’e ve tüm çalışma arkadaşlarıma teşekkür ederim. Daha sağlıklı günlerde görüşmek üzere. Tüm dostlara merhaba!”

Ünlü oyuncunun bu açıklamasından sonra haklı olduğu yolunda sosyal medyada birçok destek yorumu geldi.

Fikret Kuşkan’ın canlandırdığı Agah karakteri için senaryoda kalp krizi sonucu öldüğü şeklinde bir senaryo yazıldı. Mezarlık sahnesiyle de Agah’ın ölümü izleyicilere gösterilecek.

Zalim İstanbul ekibi ise son 4 bölümün çekimlerini tamamlamak için sette çalışmalarını sürdürüyor.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.