İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Star TV’den Medcezir dizisiyle ilgili önemli değişiklik!


Bir döneme damgasını vuran Medcezir dizisinin tekrar bölümleri, koronavirüs pandemisi sonrasında Star TV’de yayınlanmaya başlamıştı. Cuma akşamları saat 20.00’de izleyicilerle buluşan Medcezir’in tekrar bölümleri, dizi hayranlarını mutlu etti.

Bir süredir yayınlanmakta olan Medcezir’in 6 bölümü Cuma akşamları saat 20.00’de izleyicilerle buluştu. Ancak 7.bölüm itibariyle bir değişiklik yapıldı. Artık dizi saat 22.15’te ekrandaki yerini alacak. Gün değişmese bile saat değişikliği birçok dizi hayranını üzdü.

Çağatay Ulusoy, Serenay Sarıkaya, Barış Falay, Mine Tugay, Şebnem Dönmez, Hazar Ergüçlü, Taner Ölmez, Murat Aygen ve Can Gürzap’ın rol aldığı Ay Yapım imzalı ‘Medcezir’ tekrar bölümleriyle Cuma günleri Star TV’de yayınlanmaya devam edecek.

İşte 7. bölümde yaşanacakların detayı: Yaman hırsız ilan edilir! Orkun’u kurduğu tuzak sonunda paralar Yaman’ın odasında bulunmuş, Yaman hırsız ilan edilmiştir. Serez ailesi dışında kimse onun masum olduğuna inanmamaktadır.

Yaman ise kendisine bu tuzağı Orkun’un kurduğundan emindir. Ama elinde öfkesinden başka bir şey yoktur. Kırılan gururunu tek başına tamir etmek için zor bir karar alır. Mert hayattaki tek
dostunun yaşadığı haksızlık karşısında kenarda beklemez.

Selim’le birlikte Orkun’un bir açığını arar. Tedavi için Amerika’ya gitmeden önce Mira, Orkun’la ilişkisini yeniden gözden geçirmeye karar verir. Orkun, Yaman’ı çevrelerinden uzaklaştırmayı başarsa bile, Mira’nın kalbinden çıkaramayacağını anlar. Yaman’ı Mira’nın gözünden düşürmek
için elindeki tek kozu oynar…

Serezler’in desteği olmadan hayatını sürdürmeye başlayan Yaman’ın nefesi Orkun’un ensesindedir. Gerçekleri itiraf ettirene kadar onun peşini bırakmayacaktır.

Amerika’ya gideceği gün Mira son ana kadar vedalaşmak için Yaman’ın gelmesini bekler. Umudunu kaybettiğinde, Yaman’a ulaştırması için Mert’e bir emanet bırakır.

Mert’in hırsızlık olayıyla ilgili bulduğu ipucu, Selim’i büyük bir kumar oynamaya iter. Orkun’a suçunu itiraf ettirir.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.