İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kuzey Yıldızı dizisinden gelen yeni görüntüler şoke etti!

TelevizyonGazetesi.com / ÖZEL ANALİZ  –Kuzey Yıldızı dizisinde korona önlemleri gevşek tutuldu! Koronavirüs pandemisi nedeniyle dizi setlerinde çalışmalara 2 ay ara verilmişti. Mart ayının ortalarından itibaren tüm setlerde çalışmalar durdurulmuştu. Diziler yavaş yavaş sette çalışmalara dönüyor. Ancak güvenlik önlemleri çok yüksek tutuluyor.

Kuruluş Osman dizisinde iç mekan sahneleri yazılmıyor. Oyuncular birbirleri ile sosyal mesafeyi olabildiğince sağlamaya çalışıyor. Senaryoda da oyuncuların birbirlerine fazla yakınlaşacağı dövüş sahnelerinde çok dikkat ediliyor.

Benzer önlemler çekimleri devam eden Arka Sokaklar dizisinde de görülüyor. Bazı sahnelerde oyuncular maske takıyor. Ayrıca sosyal mesafe konusu da dizinin sahnelerine konu olmuştu.

Kuzey Yıldızı dizisi de geçtiğimiz hafta çekimlere yeniden başladı. Aslıhan Güner, İsmail Demirci, Toygan Avanoğlu, Merve Şen gibi isimleri buluşturan Kuzey Yıldızı dizisinde 28. yeni bölüm 6 Haziran Cumartesi akşamı ekrandaki yerini alacak.

Dizinin yeni bölümünden ilk görüntüler geldi. Gelen görüntülere bakılınca sosyal mesafe kurulanın sette gevşet tutulduğu görülüyor. Birçok diziden farklı olarak iç mekan sahnelerinin de kullanıldığı görülmekte.

Oyuncuların sosyal mesafe konusunda da çok iyi sınav vermediği yine setten gelen görüntülerden anlaşılıyor.

Koronavirüs önlemlerinin Kuzey Yıldızı dizisinde biraz gevşet uygulandığı gelen görüntülere yansımış durumda.

Dizinin iç mekanda göbek atarak dans ettiği görüntüler her ne kadar eğlenceli olsa da koronavirüs pandemisi noktasında verilen mesaj bir hayli olumsuz görünüyor.

6 Haziran Cumartesi günü yayınlanacak 28.bölümün konusu ve fragmanı:

Kuzey’in Yıldız’ı çift terapisine gitmeye ikna ettiği tanıtımda doktor ikiliye bir yakınlarının çocuğuna annelik babalık yapmalarını öneriyor. Küçük çocuğu hapishaneden çıkaran Kuzey ve Yıldız’ın eğlenceli halleri dikkat çekerken, Nahide’nin hamilelik haberiyle tüm aile sevinçten havalara uçuyor.

Kuzey, Çetin’in ihanet belgelerini Yıldız’a verdiğini öğrenirken, Yıldız’ın tekneden belleği fırlattığı anlardaki haykırışı heyecanı yükseltiyor. “Kuzey belgeleri alabilecek mi?” sorusu ise merak uyandırıyor. Kuzey ve Yıldız’ın aşk hikayesini romantik ve komik bir anlatımla seyirciyle buluşturan Kuzey Yıldızı-İlk Aşk, her Cumartesi Show TV’de ekrana geliyor.

Videodan sosyal mesafenin olmadığı ve iç mekanda iç içe oyuncuların oyunlar oynadığı anları izleyebilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.