İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Eda Ece, Enis Arıkan’ın jestine jest ile karşılık verdi!


Fox TV’de yayınlanan Yasak Elma dizisine Enis Arıkan konuk oyuncu olarak katılmıştı. Eda Ece’nin sette yakın ilgi gösterdiği Enis Arıkan’ın dizide yer alması iyi bir jest olmuştu. Eda Ece de arkadaşının bu jestine bir başka jest ile yanıt verdi. Yine Fox TV’de yayınlanan Benimle Söyle programını sunan Enis Arıkan, meslektaşını programında konuk etti. Eda Ece’nin yer aldığı Benimle Söyle yeni bölümüyle yarın ekrandaki yerini alacak.

Yapımcılığını MEDYAPIM’ın üstlendiği, popüler şarkı yarışması “Benimle Söyle”, 30 Mayıs
Cumartesi saat 20.00’de FOX izleyicilerine yine keyif dolu anlar yaşatacak. Enis Arıkan’ın sunuculuğunu üstlendiği yarışma “Benimle Söyle”nin 30 Mayıs Cumartesi akşamı konuğu sevilen oyuncu Eda Ece olacak. Birbirinden renkli anlara sahne olan program, izleyicilere adeta bir müzik şöleni sunacak.

100 KİŞİLİK JÜRİ!

Dansçılardan türkücülere, stilistlerden şan eğitmenlerine kadar kendi alanında uzmanların yer aldığı 100 kişilik “Benimle Söyle” jurisi müzik öğrencileri, öğretim üyeleri, müzisyenler ve
şov dünyasının tüm kesimlerinden oluşuyor, bu sıra dışı yarışma müzik tutkunlarını ekrana kilitliyor!

Programda yarışmacılar performanslarıyla karşılarındaki 100 kişilik jüriyi etkilemek, ayağa kaldırarak kendilerine eşlik ettirmek için çaba gösteriyorlar. Gecenin en çok sayıda jüri üyesini ayağa kaldıran yarışmacısı finale kalmaya hak kazanıyor. İkinci ve üçüncü olan yarışmacılar ise, kendi aralarında tekrar mücadele ediyorlar ve kazanan, birinciyle birlikte finalist olabiliyor.

İŞTE ALANINDA UZMAN JÜRİ ÜYELERİ!

100 kişilik jürideki isimler ise şöyle; Şarkıcı ve oyuncu Ayta Sözeri, maNga grubunun solisti Ferman Akgül, Kurtalan Ekspres’in kurucusu Ahmet Güvenç, Sattas grubunun solisti Orçun Sünear, duayen Türk müziği sanatçısı Melihat Gülses, gitarist Gür Akad, opera sanatçısı Cenk Bıyık, şarkıcı ve klip yönetmeni Metin Arolat, Dj Nikki Wild, operacı ikizler Sinem – Didem Balık, pop şarkıcısı Ozan Demir Alp, stilist Çiğdem Doğu, müzikal oyuncusu Nebi Birgi, piyanist Mine Mucur, türkücü Hüseyin Kağıt, Ankaralı Yasemin, müzik okulu yöneticisi ve TV programcısı Yelda Kırçuval, oyuncu ve müzisyen Cem Kılıç ve her biri farklı yetenek ve performanslara sahip olan şarkıcılar; Gülçin Ergül, Rojin, Nuri Harun Ateş, Can Oflaz, Seçil Gür, Ekin Su, rockçı imam Ahmet Muhsin Tüzer…

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.