İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

The Last of Us Part II yeni oynanış videosu yayınlandı


Yılın en çok beklenen yapımı ödülünün de sahibi olan The Last of Us Part II oyunu 19 Haziran itibariyle PS4 kullanıcılarına merhaba diyecek. Dün gece saatlerinde State of Play etkinliği düzenleyen Sony merakla beklenen oyunu için uzun bir oynanış videosu yayınladı.

The Last of Us Part II neler sunacak?

2014 yılından bu yana dedikodu kazanında kaynayan ve nihayet 2016 yılında duyurusu yapılan The Last of Us Part II tam 4 yıl aradan sonra piyasaya çıkmaya hazırlanıyor. Sony yeni oyunu ile ilgili uzun bir video yayınladı.

The Last of Us Part II ilk oyundan yaklaşık 5 yıl sonra geçiyor. Ellie’nin de oynanabilir bir karakter olduğu oyunda hareket alanı genişliyor ve dövüş dinamikleri daha da gerçeğe yakınlaştırılıyor. Grafik atmosferi ise oldukça etkileyici. Zaten The Last of Us oyunu PS3 döneminin en iyi birkaç oyunundan birisiydi.

Dün State of Play etkinliğinde paylaşılan yeni görüntüler yaklaşık 25 dakikalık ve yönetmen Neil Druckmann oynanış mekanikleri, yeni tehditler, oyun dünyası ile ilgili bilgiler veriyor. Ayrıca bugüne hiç yayınlanmamış yeni oynanış görüntüleri de mevcut. Bununla birlikte PS5 ile ilgili herhangi bir bilgiye yer verilmedi.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.