İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

O Ses Türkiye yarışmasında olaylar bir bir patlıyor!


tv8 ekranının klasiği haline gelen O Ses Türkiye yarışmasında büyük bir değişim dalgası yaşanacak. Eylül ayında yeniden ekrana dönecek olan yarışma programına harekat katmak için Acun Ilıcalı çalışmaları başlattı.

Survivor 2020’nin başarılı performansının ardından O Ses Türkiye yarışması için de önemli değişikler yaşanacağı ortaya çıktı. Acun Ilıcalı’nın Cüneyt Özdemir ile yaptığı youtube canlı yayında program ile ilgili söyledikleri büyük merak uyandırdı.

Jüri üyelerinde değişim yaşanacağının açıklanması üzerine gözler Murat Boz, Hadise, Beyazıt Öztürk ve Seda Sayan’ın üzerine çevrildi.

Hatırlanacağı üzere Seda Sayan, Yemekteyiz yarışmasında da yer aldı. Ancak program beklentilerden çok daha düşük reytingler elde etti. Programa geçtiğimiz ay nokta konuldu. Seda Sayan’ın O Ses Türkiye’de devam edip etmeyeceği de merak konusu oldu.

Bu yıl, O Ses Türkiye jürisinde değişim yaşanacak. Acun Ilıcalı, bunu resmen açıkladı. 4 jüri üyesinden kimler kalacak, kimler gidecek?

Ilıcalı, “Ben 4 jürime de aşığım, hepsi birbirinden değerli ve çok sevdiğim isimler. Ancak seyirci değişikliği seviyor” diyerek fitili ateşledi…

Eylül ayında O Ses Türkiye çekimleri başlayacak. Murat Boz ise instagram hesabından yaptığı paylaşım ile kafaları karıştırdı.

Ünlü şarkıcı paylaştığı emoji ile sanki veda eder gibiydi… Ancak net bir durum yok.

Acun Ilıcalı, jüride ne tür değişiklikler yaşanacağı hakkında henüz bir açıklama yapmadı.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.