İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Friends’in özel bölümünden yeni ayrıntılar

HBO Max Başkanı Bob Greenblatt hayranların merakla bekledikleri dizinin-yazarindan-nostaljik-friends-fotograflari,Se84fHqoOEmj38omY4v7MA/6qqsgmDe9UiJtprSTm24ug” target=”_blank”>Friends‘in 16 yıl sonra aynı oyuncu kadrosuyla çekilecek özel bölümü hakkında konuştu. Screen Rant’ta yer alan habere göre Greenblatt, özel bölümün dizinin devamı niteliği taşımayacağını ancak çekimin orijinal sette yapılacağını açıkladı.

Friends çekimleri yaz sonunda tamamlanacak (Haber Detay-Tıkla Oku)

Greenblatt “Bu özel bir yeniden buluşma. Karakterlerini canlandırmayacaklar. Ama bir kısmını sette gerçekleştirecekler. Çünkü herkes o apartman setini seviyor. Ama yine de bu bir yeniden buluşma. O karakterleri tekrar canlandırmayacaklar” dedi.
Greenblatt, corona virüs pandemisi sırasında yeni bir trend haline gelen sanal buluşmayı ise planlamadıklarını belirtti.
10 sezon süren ve tam 15 yıl önce final yapan Friends aradan geçen bunca zamana rağmen hala en sevilen komedi dizilerinden biri olarak gösteriliyor.
Şubatta dizinin dünyaca ünlü 6 oyuncusu Jennifer Aniston, Courteney Cox, Lisa Kudrow, Matt LeBlanc, Matthew Perry ve David Schwimmer’ı bir araya getirecek yeni bir özel bölüm çekileceği açıklanmıştı. Özel bölümün martta çekilmesi planlanıyordu ancak corona virüs pandemisinden etkilenen bir proje de Friend buluşması oldu. Hayranların yıllardır beklediği özel bölümün çekimleri belirsiz bir süre için ertelendi.
Deadline’da yer alan habere göre Friends oyuncularının her birine özel bölüm için 3 milyon ila 4 milyon dolar (yaklaşık 20 milyon – 27 milyon TL) arasında ödeme yapılacak.
Unutulmaz Friends fotoğrafları…

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.