İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bir Annenin Günahı dizisinde Özge Özberk’in istediği gerçekleşti!


Limon Film tarafından yapılmakta olan Bir Annenin Günahı dizisinde Özge Özberk ile Mehmet Aslantuğ buluştu.Dizinin ekibi Mart ayında 2 hafta bir arada çekimler yaptı. Ancak koronavinüs pandemisi nedeniyle 11 Mart’ta çekimler durduruldu.

Dizinin akıbeti merak ediliyordu. Yeni gelişmeler ortaya çıktı. Özge Özberk’in de daha önce söylediği gibi Bir Annenin Günahı dizisi şimdilik beklemeye alındı. Dizinin önümüzdeki sezon için hazırlandığı ve Ağustos veya Eylül aylarında ekibin yeniden buluşmasının planlandığı belirtiliyor.

Özge Özberk, daha önce yaptığı açıklamada şunları söylemişti: “Biz Mart ayında başlamıştık projeye. Çok da güzel geçmişti iki hafta. Fakat 11 Mart’tan itibaren herkes gibi bizim projemiz de durdu. Şu anda haber bekliyoruz ki ne zaman başlayacağız. Her şey sakinleşene kadar, kimsenin tehdit altında olmadığı sürece kadar biz de evimizde otururuz ve hiçbir risk almadan ekibimizle birlikte projeye başlarız.”

Başlama tarihinin ertelenmesi,Özge Özberk’in de belirttiği gibi ortamın sakinleşmesinin beklenmesi kararlaştırılmış oldu. Filipinler’de büyük başarıyla yayınlanan “A Mother’s Guilt” dizisinin uyarlaması olan dizinin yönetmeni Yüksel Aksu…

Dizinin kadrosunda etkili isimler bulunuyor. Özge Özberk ve Mehmet Aslantuğ’un yanı sıra kadroda bulunan oyuncular şöyle: Mert Yazıcıoğlu, Hafsanur Sancaktutan, Pamir Pekin, Deniz Barut, Engin Benli, Didem İnselel, Gökçe Özyol, Burak Demir, Onuryay Evrentan, Ümmü Putgül, Ayça İnci, İsmail Düvenci, Hamit Demir, Mina Derman, Deniz Ertürk, Koray Elibol, Ilgaz Kaya ve Alihan Türkdemir.

Dizi, kendi ayakları üzerinde durmaya çalışan ve çocuğu için her şeyi yapabilecek bir annenin dramını ele almakta.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.