İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Yeni Mercedes-Benz S-Serisi’nin birinci resmi imajı yayınlandı

Yeni nesil Mercedes-Benz S-Serisi, 2020'nin 2. yarısında Avrupa pazarında tanıtılacak. Alman şirket yaklaşmakta olan arabasının birinci resmi imgesini yayınladı.

Karartılmış görsel amiral gemisi sedanın yalnızca ön yüzünü gösteriyor. Görünüşe bakılırsa araç şu anda üretilen modeden kıymetli ölçüde farklı olacak.

Yeni sedan, üç yatay ve bir dikey krom şerit içeren, selefine kıyasla daha büyük bir radyatör ızgarası ile gelecek. Ayrıyeten daha ince farlar ve geniş çamurluk kemerlerine sahip olacak.

Casus fotoğrafları ortaya çıkmıştı

Yeni nesil Mercedes-Benz S-Serisi daha evvel kamuflajsız olarak görüntülenmişti. İç mekanı gözler önüne serilen arabanın orta konsolunda aracın işlevlerinin birçoklarının denetim edilmesini sağlayan büyük bir dokunmatik ekran taraf alacak. Bildiğiniz üzere benzeri bir tahlil Tesla modellerinde de kullanılıyor.

Amiral gemisi sedanın üretimi Almanya'nın Sindelfingen kentinde bulunan Mercedes fabrikasında yapılacak. Yeni nesil Mercedes-Benz S-Serisi'nin Eylül ayında üretim bandına çıkması planlanıyor.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.