İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Xbox Game Pass’ten bir bomba daha: No Man’s Sky geliyor


Xbox Game Pass kullanıcılarına Microsoft’tan bugün tekrar hoş bir haber geldi. Tanınan uzay keşif oyunu No Man’s Sky yakında hem PC hem de konsol tarafında Game Pass kullanıcılarının beğenisine sunulacak. Kesin bir gün verilmedi lakin oyunun Haziran ayında Game Pass kütüphanesine ekleneceği belirtildi.

2016 yılında piyasaya sürülen No Man’s Sky aslında çıkış yaptığı birinci dönem büyük bir hayal kırıklığı olmuştu. Vadedilen oyunla çıkış yapan oyun arasında dağlar kadar fark vardı diyebiliriz. Fakat geliştirici stüdyo Hello Games, arkada bıraktığımız dört yıllık süreçte, yayınlanan sistemli güncellemelerle oyunu bambaşka bir seviyeye çıkarmayı başardı. No Man’s Sky için Steam’de son vakitlerde yayınlanan tahliller da ‘Çok Olumlu‘ seviyesine kadar yükseldi. 

No Man’s Sky önümüzdeki periyotlarda tekrar güncellemeler almaya devam edecek. Oyuna tam fiyat ödemek istemiyorsanız ve Game Pass abonesiyseniz, No Man’s Sky’a önümüzdeki ay bir talih tanımanızı tavsiye ediyoruz.

Xbox Game Pass abonelik fiyatı konsollarda 30 TL, PC’de ise 15 TL. Ayrıyeten yeni aboneler için birinci ay 5,90 TL’lik tanıtım fiyatı uygulanıyor.

Game Pass kütüphanesine bugün Minecraft Dungeons oyunu da eklenmişti.

Kaynakça https://www.pcgamer.com/no-mans-sky-is-coming-to-xbox-game-pass-for-pc-in-june/ https://www.criticalhit.net/gaming/no-mans-sky-is-coming-to-xbox-game-pass-in-june/

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.