İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Talisca'dan aktarım açıklaması! Bir gün deri döneceğim

Beşiktaş taraftarının çok sevdiği isimlerden olan ve şu sıralardan Guangzhou Evergrande forması giyen Anderson Talisca, geleceği ile ilgili konuştu ve Ronaldo’yu örnek alarak yaptığı teşebbüsten bahsetti.

İşte Talisca’nın yaptığı açıklamalar:

“BİR GÜN MEMLEKETİME DÖNECEĞİM” 

Yetiştiğim taraf olan Bahia’da her şeyi özledim. Taraftarları özledim, kulübü özledim. Bahia benim ailem demek, benim yaşadığım bölge demek. Bu mesleğin getirdiği zorluklar var ve buna alışmak zorundaydım. Bir gün memleketime geri döneceğim, şu anda Çin’de düzgün işler yapmaya devam etmek istiyorum.

“RONALDO ÖRNEĞİNİ İZLEMEYE KARAR VERDİK” 

Kişisel bir sıhhat ekibim var, hususî beslenme bilirkişim var. Profesyonel bir sporcu olarak, buna gereksinimim olduğunu düşündüm. İmaj yöneticimle konuştum ve Cristiano Ronaldo örneğini izlemeye karar verdik. Bir sıhhat ekibi kurduk ve sonra gerekli hamleleri yapmaya başladık.

“BEN TATİLDE OLDUĞUMDA…” 

Bir spor merkezi de inşa ettim Bahia’da. Geçen yılın 2. yarısında açıldı. Amaç, ben tatilde olduğumda ya da Brezilya’ya geldiğimde gerekli çalışmalarımı sürdürebilmekti. Yüksek performanslı bir sporcu olarak, her hengam fizikî ve teknik olarak hazır olmalıyım.

“BİR EKSİĞİMİZ YOK” 

Spor merkezinde bir fizikî aktivite odası, vücut geliştirme odası, sauna, çim saha ve soyunma odası var. Her şey bir futbolcunun gereksinimlerine nazaran hazırlandı. Allah’a şükür, bir eksiğimiz yok.

“RONALDO GİBİLERİ REFERANS ALIYORUM” 

Kişisel bir sıhhat ekibim var, kişisel beslenme eksperim var. Profesyonel bir sporcu olarak, buna gereksinimim olduğunu düşündüm. İmaj yöneticimle konuştum ve Cristiano Ronaldo örneğini izlemeye karar verdik. Bir sıhhat ekibi kurduk ve sonra gerekli hamleleri yapmaya başladık.

“BURADA TARİH YAZIYORUM” 

Guangzhou ile 2022’ye kadar kontratım var ve çok mesudum. Goller, asistler yapıyorum, kupa kazandım. Bir futbolcu gayrı ne isteyebilir mi? Mevla’ya şükürler olsun, burada tarih yazıyorum. Birçok arkadaşım da burada.

“BURADA KALMAYA ODAKLANDIM” 

Mukavelemi tamamlamayı düşünüyorum. Ben gelecek ismine değil de, şimdiki devir ismine neler yapabileceğimi düşünüyorum, daima en uygun performansımı vermeye çalışıyorum. Biliyorum ki Ilah beni akıllıca yola akıllıca yönlendirecek. Bir kulüpte oynarken, ayrılmayı da düşünmenin gerçek olmadığını düşünüyorum. Şu anda Evergrande’de kalmaya odaklanmış durumdayım. (Skorer)

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.