İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Survivor'a 'Ölümüne Fenerbahçe' lafları damga vurdu!

Televizyon ekranlarının ilgiyle izlenen programı Survivor’da heyecan tüm süratiyle sürüyor. Berkan Karabulut’un ‘ölümüne Fenerbahçe’ kelamları son programa damga vurdu. Acun Ilıcalı’nın Berkan’ın yazısını GS’ye benzetmesinin akabinde yarışmacı “Ölümüne Fenerbahçe abi” karşılığını verdi.

SURVİVOR BERKAN KARABULUT KİMDİR?

Survivor 2020 yarışmacısı Berkan Karabulut, 23 Eylül 1994 yılında İstanbul’da doğdu. Yugoslav bir ailenin üçüncü evladı olarak yerküreye gelen Berkan Karabulut, sık sık mektep değiştirmiş ve bunun nedeninin her sene en âlâ basketbol kadrosu neredeyse oraya yönelmesi olduğunu tabir ediyor.

7 yaşında futbola başlayan Berkan, sonrasında da birçok spor kısmıyla ilgilendi. İstanbul’un en düzgün ekiplerinde basketbol oynadı. 2 sene A kadro seviyesinde profesyonel olarak oynandıktan sonra üniversiteye girip 2013 yılında fitness eğitmenliğine başladı. 1,5 sene Bellevue Residance’da eğitmenlik yaptıktan sonra bir tanıdığıyla ortak olarak Kuruçeşme’de spor stüdyosu açtı. 25 Aralık 2015’te ise kendi spor salonunu açtı.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.