İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sony, yarın State of Play Etkinliğinde The Last of Us Part II’den yeni imgeler paylaşacak

PlayStation 4’ün en çok merak edilen imalatı olduğu konusunda birçok oyun severin hem fikir olduğu The Last of Us Part II’nin çıkışına bir aydan az bir müddet kaldı. Sony, 19 Haziran’da piyasaya sürülecek oyunu bekleyen PS4 sahiplerinin merakını bir nebze dindirmek için 27 Mayıs 2020 tarihinde State of Play aktifliği düzenleyecek.

TSİ 23.00’da başlayacak olan aktiflikte oyunla ilgili yeni imajlar ve haberlere ulaşabilecek oyun severler, yayını PlayStation’ın YouTube ve Twitch kanalları üzerinden izleyebilecek.

PlayStation Blog’un paylaştığı haberlere nazaran yekunda 20 dakika sürecek olan aktifliğin 8 dakikası, oyunla ilgili görülmemiş imajlara ayrılacak. State of Play etkinliğinde The Last of Us Part II’nin direktörü Neil Druckmann’ın da nokta alacağını ve oyunla ilgili taze malumatlar paylaşacağını da hatırlatalım.

Geçtiğimiz haftalarda State of Play aktifliği altında Ghost of Tsushima’dan haberler paylaşan Sony, emsal biçimde yarınki faaliyette de PlayStation 5 ile ilgili rastgele bir paylaşımda bulunmayacak. Sizler de The Last of Us Part II ile ilgili yeni haberleri merak ediyorsanız 27 Mayıs 2020 TSİ 23.00’ı takvimlerinizde işaretlemeyi unutmayın.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.