İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

KYLIE JENNER DOĞUM GÜNÜ PARTİSİNİ DÜĞÜNE ÇEVİREBİLİR

İtalya'da futbol sahası büyüklüğünde bir yatta kutlayacağı doğum günü partisi için Los Angeles'dan yola çıkan Kylie, özel jetine binerken görüntülendi. Güvenliklerinden birinin bir gelinlik taşıdığı, Jenner'ın takipçilerinin gözünden kaçmadı. Fotoğrafta, elbise çantasının altından çıkan beyaz tüyler gözüküyor. Bu fotoğraflar ardından herkesin aklında tek bir soru oluştu, 'Jenner doğum günü partisini, sürpriz bir düğüne mi çevirecek?'

Entertainment Tonight, sürpriz düğün söylentilerinin doğru olmadığını söyledi, “İtalya'ya doğum günü için gidiyor. Bu tatilde evlenmeyeceği kesin.”

TMZ ise neden Jenner'ın gelinlik götürdüğüne dair bir açıklama yaptı: “Kylie, insanlarla uğraşmasıyla ünlü ve eğer gizli bir düğün olsaydı, paparazilerin orada olduğunu bile bile gelinliği öyle açıkça taşıtmazdı.” 21 yaşındaki Jenner, düğün planlama dursun, henüz nişanlı bile değil. Travis Scott ile birbirlerine 'wifey'(karıcım) ve 'hubby'(kocacım) isimlerini takmış olsalar da henüz böyle bir adım atmadılar ilişkilerinde.

Şubat ayında Paper'a verdiği röportajda Jenner, evlendiğini paparazilerden öğrenmeyeceğimizi, kendisinin bunu herkese söyleyeceğini söyledi.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.