İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

JENNIFER LOPEZ’İN 50. DOĞUM GÜNÜ PARTİSİNİN DETAYLARI

Miami'deki yıldızlarla dolu doğum günü partisini Instagram'dan takip etmişsinizdir. Ama Jennifer Lopez Youtube kanalında, nişanlısı Alex Rodriguez'in şarkıcıya üstü açık Porshe hediye ettiği anı da içeren doğum gününe ait çok özel görüntüler paylaştı. Kutlamada, bu senenin başında evlenme teklifi eden nişanlısı Alex, duygusal bir konuşma yaptı. Konuşmasında, “Sadece dünyadaki milyarlarca insana değil, yanındaki herkese ilham kaynağı oluyorsun” dedi.

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Celebrating you today and everyday my love… you are one of a kind, my hurricane and my calm in the middle of the storm…thank you for being such a beautiful light in my life… wishing you the most beautiful birthday ever!!! HAPPY BIRTHDAY 13!!!

Jennifer Lopez (@jlo)'in paylaştığı bir gönderi (27 Tem, 2019, 10:15öö PDT)

Duygusal anlarla dolu olan kutlamada, Lopez'in kızı Emme annesinin doğum günü adına Diana Ross'un “Theme From Mahogany” şarkısını oğlu Max ise Hamilton müzikalinden “My Shot”ı seslendirdi. Jennifer da abartılı doğum günü partisi yetmezmiş gibi 50. yaşına özel “It's My Party” adını verdiği bir turneye çıkacağını açıkladı. Sürpriz performansları, Alex Rodriguez'in konuşmasını ve çılgın dansını görmek isterseniz Jennifer'ın “Day in my life” videosunu izleyebilirsiniz.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.