İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

BELLA HADID VE THE WEEKND ÇİFTİ AYRILDI!

E!'nin haberine göre, Bella Hadid ve The Weeknd ilişkilerini ikinci kez sonlandırmaya karar verdi. Habere göre, “Bella ve Abel ayrıldı. Şuan hem fiziksel hem de mental olarak farklı yerlerdeler. Bella moda haftasına hazırlanıyor, Abel ise yeni albümü üzerinde çalışıyor”

E!'ye konuşan kaynak, ayrılığa sebep olan en büyük nedenin “mesafe” olduğunu söylese de, ikilinin son zamanlarda çok fazla tartıştıklarını ve aylardır kaliteli zaman geçirmediklerini de belirtti.

Ama biz yine de #Abella'dan umudumuzu kesmiyoruz. Çift, geri barışma fikrine çok da soğuk bakmıyormuş. Aynı kaynak, “Tekrar bir araya gelmeyi umuyorlar fakat şuan iki taraf için de en sağlıklısı kendilerine ve işlerine odaklanmaları” dedi.

Neredeyse 3 senedir beraber olan Bella ve The Weeknd'in ilişkisi hep çalkantılıydı. 2015'de başladıkları ilişkilerine 18 aylık birlikteliklerinden sonra Kasım 2016'da son vermişlerdi. The Weeknd bu ayrılığın ardından Selena Gomez ile 10 aylık bir ilişki yaşadı ve Temmuz 2018'de Hadid ile tekrar barıştı.

Ekim 2018'de 22 yaşındaki model ve 29 yaşındaki başarılı şarkıcı birlikte bir köpek satın almışlardı. O zamanlar söylenenlere göre Abel evlilik teklifi bile etmeyi düşünüyordu.

Bella Hadid ve The Weeknd konu ile ilgili sessizliklerini sürdürüyor.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir cevap yazın

    E-posta hesabınız yayımlanmayacak.